İlaç; Yanlış Ellerde Zehir, Doğru Elde Çözüm Olur

İlaçlama Öncesi ve Sonrası Yapılması Gerekenler

İlaçlama yapılmadan önce, uygulama yapılacak olan alanda bulunan özellikle tencere, tabak, bardak vb. gibi mutfak gereçlerinin üzeri kapatılmalıdır. Ağzı açık su ve yiyecek maddeleri bulunmamalıdır. Evcil hayvan bulundurulmamalıdır. Evde yaşayan yaşlı, hasta veya çocuk varsa alandan uzaklaştırılmalıdır. Yapılacak olan detaylı ve planlı bir temizlik varsa uygulamadan önce yapılmalıdır.

Devamı...

Entomofobi Nedir?

Entomofobi (böcek korkusu) böceklere ve benzer haşerelere karşı yaygın görülen tiksinti veya korkudur.  Psikiyatristlere göre bu durum karşısında panik atak türünde duygusal tepkimeler oluşabilir. Böcek ve benzerlerinden tiksinme duygusu normal kabul edilebilir ancak tiksinme zamanla korku olan fobiye dönüşebilir.

Devamı...

Zehirlenmede İlk Yardım

İlaçlama Uygulamalarında, ilaçlama yapılan ortamda nelerin yapılması ve yapılmaması gerektiği, sizlere ilaçlamayı yapan/yapacak olan personel tarafından anlatılır. Ancak bazı durumlarda bu anlatılanlar kişi veya kişiler tarafından önemsiz bulunarak uygulanmaz. Bu durum neticesinde de istenmeyen zehirlenme vakaları ortaya çıkabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için size anlatılanları önemsizmiş gibi görmeyip söylenenleri yapmanız sağlığınız açısından büyük önem arz etmektedir.

Devamı...

Uygun Fiyatlı İlaçlama

İlaçlama da profesyonel ve uzman çözümler, İş Yeri ve Daire İlaçlama Hizmetleri.